З барського плеча: Укрзалізниця знизила ціни на квитки

0

ПАТ «Укрзалізниця» знизила вартість квитків на проїзд у поїздах далекого сполучення, що курсують територією України. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема з 1 вересня коефіцієнт індексації до тарифів становить 1,02 замість попереднього 1,07. Відтак квитки подешевшають приблизно на 6%, залежно від дальності маршруту, виду потяга та напрямку.

«Наприклад 31 серпня за маршрутом Київ – Львів купе коштує 347,92 грн, а на наступну п’ятницю аналогічний квиток коштуватиме 333,92 грн, у вагоні купе поїзда Київ – Ужгород коштує 728,19 грн, а буде коштувати 696,39 грн. Діятиме цей коефіцієнт до кінця місяця, після чого буде введено ще нижчий коефіцієнт – 0,93», – зазначають у ПАТ «Укрзалізниця».

Ця зміна не є нововведенням, адже впродовж року компанія регулярно підвищує або знижує ціну проїзду, відповідно до різних календарних періодів.

Нагадаємо, з 30 травня квитки на потяги в Україні подорожчали на 12% . В цьому випадку мова йде не про планову корекцію ціни в зв’язку з календарним періодом, а про підвищення базової ставки тарифу. Наступне підвищення на 12% відбудеться 1 жовтня.

При цьому заробітні плати топ-менеджерів Укрзалізниці залишаються нейомвірно великими. Так, фахівцям з СММ компанія пропонує 740 тис. грн за півроку, а зарплата директора начисляється мільйонами.Loading...Залишити коментар