З січня реєстр декларацій може працювати з перебоями

0

deklaracii

З 1 січня 2017 року через перенавантаження можуть виникнути проблеми, пов’язані з роботою реєстру е-декларацій під час другого етапу електронного декларування.

На другому етапі е-декларування кількість суб’єктів може сягнути 2 млн осіб, йдеться в повідомленні ДП «Українські спеціальні системи» («УСС»). Тож при такому збільшенні навантаження на ресурси реєстру декларацій стабільність його роботи під загрозою.

У заяві зазначено, що ресурсні спроможності реєстру дозволяють проводити до 5 тис. одночасних сесій і зберігати й обробляти до 1 млн декларацій на рік.

«Проте, очікується, що з 1 січня кількість одночасних сесій може зрости до 70 тисяч і бути на порядок вищою в дні пікових навантажень, а саме – наприкінці терміну подання е-декларацій. Кількість декларацій на другому етапі е-декларування (до 1 квітня) може сягнути 2,5 млн», – заявили в «УСС».

Зазначається також, що раніше вони неодноразово акцентували увагу на проблемах, пов’язаних з недостатністю ресурсів реєстру, проте дооснащення та модернізації ресурсу так і не розпочали.

«Змушені констатувати, що наявні ресурси, обладнання Реєстру не дозволяють забезпечити належні умови його роботи на другому етапі е-декларування. Час, виділений державою і суспільством на підготовку Реєстру до другого етапу подання е-декларацій, уже майже вичерпано, але жодну з проблем не вирішено», – відзначили в «УСС».
Loading...Залишити коментар