З’явилась петиція на захист російських інтернет-ресурсів

1

На сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України з’явилась петиція під номером №22/036625-еп.

Петиція стосується нещодавнього підписання Президентом України указу про заборону доступу до соціальних мереж “ВКонтакте”, “Одноклассники”, Mail.ru та інші.

Автором петиції стала Лещенко Єкатерина Сергіївна

“Рішення про блокування в Україні доступу громадян до будь-яких Інтернет-ресурсів є порушенням прав людини, і це ганьба для нашої країни. Такі Інтернет-ресурси, як mail.ru, Вконтакте, користуються великою популярністю у жителів України, тому їхня заборона спричинить значний негативний вплив на пересічного користувача. Багато людей мають пошту на mail.ru, якою користуються роками, десятками років, і багато інших сервісів у них прив’язані саме до цієї поштової скриньки, і багато важливих контактів буде втрачено при забороні mail.ru в Україні. Безболісно перенести все, що тим чи іншим чином прив’язано до твоєї основної поштової скриньки, на інший ресурс, – трудомісткий та болісний процес, що вимагає багато часу. ВКонтакте, в свою чергу, – це соціальна мережа, яка не має українського аналогу та в якості рекламної платформи відіграє значну роль у реалізації вітчизняного продукту. Втрата даного ресурсу негативно вплине на українських виробників. Крім того, українські користувачі тримають у цій соцмережі багато власних даних, таких як фотографії, відеозаписи. Заборона ВКонтакте призведе до втрати цими людьми їхніх же даних. Додам, що повністю заборонити доступ до Інтернет-ресурсів все одно неможливо з технічної точки зору, тож ті, хто дуже хоче і розбирається в тому, як працює Інтернет, все одно зможуть користуватися вищевказаними сервісами, але для переважної більшості громадян така заборона принесе багато проблем. Хотіли в Європу, а опинились де? В КНДР?

P.S. Свобода шукати, отримувати та розповсюджувати інформацію є одним із найважливіших політичних та особистих прав людини та включена до Загальної Декларації Прав Людини, що прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року (Ст. 19)», – написано в повідомленні до петиції.”

Збір підписів триватиме 92 дні і на момент виходу цього матеріалу кількість голосів становила 1087.
Loading...1 коментар

  1. Громадянин on

    Вказані цією пані (акцент на українське прізвище, так працює ФСБ: для провокацій проти чеченців – пише чеченка, проти кримських татар – кримська татарка, проти євреїв – єврейка і т. д.) інтернет-ресурси такими не є. Всі вони (ресурси) – інструмент в руках агресивної, людиноненависницької московитської влади (будь-якої – царської, більшовицької, все одно опричної та КДБшної) проти всього ЦИВІЛІЗОВАНОГО людства (згадаймо Рейгана: “імперія ЗЛА”). Для спілкування порядних ЛЮДЕЙ у світі існує ДОСТАТНЬО не політизованих, не КДБшних ресурсів.
    І наостанок, якщо вони аж верещать, то Україна на вірному шляху!

Залишити коментар