За кошти бюджету депутатам куплять iPad

1

ipadmini

Депутатам Львівської міської ради куплять 65 планшетів, на які виділено 640 тис. гривень з бюджету міста.

Виконуючий обов’язки начальника управління секретаріату Львівської міської ради Юрій Лукашевський розповів, що закуплять планшети для покращення роботи депутатів.

«Сьогодні не кожен депутат має можливість придбати необхідний для роботи планшет. Нові планшети міські чиновники матимуть і у неробочий час, а у разі пошкодження будуть зобов’язані відшкодувати збитки», – сказав Лукашевський в інтерв’ю журналістам «Твоє місто».

У технічних вимогах до планшетів – діагональ 7,9 дюйма, 16 Гб пам‘яті, операційна система iOS, тилова камера 5 Мп, що повністю відповідає характеристикам iPad mini 2 або 3. Водночас у техвимогах вказано, що можуть придбати і еквівалент. Окрім планшетів також куплять 65 чохлів Avatti Mela Y-Case(або еквівалент), виготовлених зі шкіри чи пластику, чорного або темносинього кольору, пишуть Наші гроші.

За підсумками минулого року у Львівській міськраді є 5 офіційних мільйонерів (за розміром доходу), підрахував громадський рух «Чесно».

Loading...1 коментар

  1. Володимир on

    ага.і аймак за 50 тис.грн.хіба держава бідна?!ну і кожному по лексусу.чом би й ні? у нас же все добре і економіка росте по експоненті.чому собі відмовляти за державні кошти.ну і я сильно сумніваюсь що “не кожен депутат має можливість придбати необхідний для роботи планшет”.всі вони бідні і мають мізерні доходи,і не мають дач на Солонці,і живуть на одні субсидії. у нашій державі самі бідні депутати і більше ніхто.

Залишити коментар