За недостовірні дані в деклараціях чиновників судитимуть

1

elektronne_deklaruvannya

За надання недостовірних даних у декларації про майно, яке перевищує суму понад 345 тисяч гривень передбачає кримінальне покарання від штрафу до позбавлення волі на термін до 2 років. Щоправда, таке покарання понесе лише той, щодо кого доведуть злий умисел в суді.

Про це заявила у вівторок в Краматорську заступник директора департаменту контролю та перевірки декларацій, моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Тетяна Шкребко під час брифінгу з нагоди проведення тренінгу для держслужбовців Донеччини за новою системою е-декларування, передає УКРІНФОРМ.

«НАЗК буде здійснювати наступні види контролю: по своєчасності подання декларацій, по правомірності і правильності заповнення, по логічному і арифметичному контролю, а також буде здійснювати повну перевірку декларацій», – сказала Тетяна Шкребко, відповідаючи на питання, як буде відбуватися залучення до відповідальності чиновників , які подали неправдиві відомості в декларації.

За її словами, під повну перевірку декларацій у встановленому порядку будуть підпадати особи, що займають відповідальне та особливо відповідальне становище, держслужбовці, які відповідно до закону про державну службу підпадають під категорію А і Б, держслужбовці, які підпадають під категорію 1-3 згідно із законом про місцеве самоврядування, судді, прокурори, слідчі, а також особи, що займають посади з високим і підвищеним корупційним ризиком.
Loading...1 коментар

  1. мусик on

    Это ,что новый анекдот или автор забыл в к а к о й стране живёт?!!

Залишити коментар