За публічне виправдання теракту архангельського анархіста ФСБ заарештувала ще одного активіста

0

У Калінінграді затримали 24-річного анархіста В’ячеслава Лукічьова, розповіли «Медіазоні» Дінар Ідрісов з правозахисної організації «Русь сидить», який отримав інформацію від членів калінінградської ОНК. Сам Лукічьов сказав членам комісії, що йому закидають частину 2 статті 205.2 КК (публічне виправдання тероризму в Інтернеті) за нібито пост в телеграм-каналі, але постанови про порушення справи він поки не бачив.

З чим саме пов’язана кримінальна справа, поки невідомо.

Співробітники ОМОНу затримали Лукічьова 4 листопада приблизно о 18:00-19:00 на автобусній зупинці. Зараз він знаходиться в ІТТ при управлінні МВС по Калінінградській області, вчора йому надали адвоката за призначенням. Скарг на умови утримання у Лукічьова немає, слідів від катувань на його тілі члени ОНК не помітили, хоча сам затриманий заявив про катування під час 36-годинного допиту.

У вересні «Українські новини» писали, що громадянин Росії В’ячеслав Лукічьов оголошений в розшук по лінії Інтерполу у справі про напад на учасника АТО Дмитра Іващенка (Вербича). 2 травня в Києві на вулиці Костянтинівській кілька молодих людей напали на Іващенко з ножем, молотком і балончиком зі сльозогінним газом.
Loading...Залишити коментар