14.02.13. «Захист праці» викрив черговий лохотрон

0

Таку думку висловив юрист проспілки «Захист праці» на робочій нараді активістів профспілки. Він переконаний, що в Україні завжди існувала «тінізація праці», ефективних інструментів протидіяти цьому явищу зараз немає.

Активісти профспілки «Захист праці» зайняли офіс чергової компанії, котра займається лохотроном, повідомляє журналіст СтрайкUA.

За словами активістів, «ТОВ Денвер плюс» (вул. Фрунзе 160 а) діяло за класичною схемою лохотрону, розміщуючи оголошення про роботу на дому. Пропозиція була дуже спокусливою, але перед цим треба було заплатити 300 гривень.

«Так вийшло, що я зараз безробітний. Почув від свого сина про роботу на дому, складати авторучки із запчастин. Перед тим треба заплатити певну суму. Я не повівся, але мене переконали в тому, що є живі свідки. Я прийшов, заплатив 300 гривень і підписав договір. Сказали, що перетелефонують, але ж ніхто цього не зробив. Моя спроба додзвонитися результатів не дала. На МТС повідомили, що цим номером вже 3 роки ніхто не користується» – розповів постраждалий Павло.

Активісти «Захисту праці» прийшли до офісу з вимогою розірвати договір і повернути кошти, але директора, як завжди, на місці не виявилося.

На місце прибув дільничний міліціонер, правоохоронці приймають заяви про правопорушення у потерпілих а також взяли пояснення у працівників офісу.

Наразі активісти “Захисту праці” спілкуються з ошуканими громадянами, серед котрих проводять роз’яснювальну роботу щодо ситуації з їх “працевлаштуванням”.

Загалом, зусиллями активістів було попереджено ошукування близько двадцяти людей, які приходили на “співбесіду” під час блокування роботи “офісу”.
Loading...Залишити коментар