«Захист праці» захопив офіс через невиплату зарплати

0

images (1)Представники незалежної профспілки «Захист Праці» разом з іншими соціальними активістами 7 лютого протягом 13 годин блокували офіс київського підприємства. Вони вимагали виплатити зарплату двом жінкам-членам профспілки.

7 лютого відбулась акція протесту проти невиплати заробітної плати двом жінкам, які виконували ремонт в офісному приміщенні, що знаходиться за адресою вул. Радищева, 10 (територія годинникового заводу «Час»). «Загальна сума заборгованості складає смішну на перший погляд суму – 2,5 тисяч гривень, – відзначають активісти. – На протязі на чотирьох місяців замовник визнавав факт заборгованості, але відмовлявся її погасити».

Активісти «Захисту Праці» разом з потерпілою прийшли у офіс боржника, вимагаючи оплати.

«Директора на місці не було, – повідомляють активісти профспілки. – Зателефонувавши йому, ми отримали обіцянку щодо погашення боргу протягом дня. Потім він відмовлявся брати слухавку, тож ми вирішили зайняти приміщення офісу до тих пір, поки заборгованість не буде погашена. Цікаво, що від людей, які представились працівниками офісу, нам не вдалося дізнатися назву т.зв. фірми та чим вона займається».

Профспілковці відзначають, що до офісу вдень завітала міліція, отримала повідомлення про порушення трудових прав і покинула приміщення. Активісти ж залишилися ночувати в офісі. Співробітники фірми теж були змушені залишитися на робочих місцях.

Близько 20:20 на місце прибули співробітники міліції. Вони вимагали від профспілчан залишити приміщення офісу та погрожували їм арештом. Але активісти профспілки залишилися на місці і перебували там до 23:00. Крім цього, вони оголосили сухе голодування. Протягом всього часу на вході чергувала міліція з автоматами, в готовності розпочати затримування активістів та потерпілих. О 23:00 директор-боржник нарешті вийшов на зв’язок і пообіцяв погасити борг. Лише після цього активісти погодилися залишити приміщення.

Загалом, активісти блокували офіс протягом 13 годин, в результаті чого було досягнуто домовленості про виплату зарплати жінкам.
Loading...Залишити коментар