Закон про заборону хутра вже в Раді

0

7 лютого у ВР подали законопроект №10019 про заборону виробництва хутра в Україні. Авторами стали 36 депутатів парламенту.

Законопроект розроблений за сприяння ГО «Єдина Планета» і отримав підтримку народних депутатів різних парламентських фракцій, повідомляють учасники кампанії «Хутрофф».

«У разі прийняття законопроекту парламентом хутряне виробництво в Україні буде заборонено з 1 січня 2025 року, а до цього часу вимоги до утримання хутрових тварин передбачають створення для них умов, максимально близьких до природних, таких як доступ до грунтів і водойм», – йдеться у повідомленні.

Крім того, до моменту заборони обов’язковим стане ліцензування та контроль компаній, що займаються виробництвом хутра. «У разі прийняття закону України стане п’ятнадцятою країною Європи, яка заборонить хутряне виробництво», – йдеться в повідомленні.

У 2018 році в «Хутрофф» ініціювали петицію за заборону виробництва хутра в Україні. На сайті Верховної Ради її підтримали 27,5 тисяч осіб – замість 25 тисяч, необхідних для розгляду петиції.
Loading...Залишити коментар