Залізничники виходять на протест

0

Вільна профспілка залізничників України (ВПЗУ) у середу, 14 червня, із 11-ї години виходить на безстрокову профспілкову акцію під будівлею ПАТ «Українська залізниця» (вул. Тверська, 5,7), повідомляє профспілковий сайт КВПУ.

У зв’язку з погіршенням соціального становища працівників та зниженням їхнього життєвого рівня через значне підвищення цін на житлово-комунальні послуги, енергоносії, продукти харчування, ліки та товари першої необхідності Вільна профспілка залізничників України (ВПЗУ) звернулася до голови і членів правління ПАТ «Українська залізниця» з листом-вимогою терміново підвищити не менш ніж на 100% тарифні ставки й оклади робітникам та інженерно-технічним працівникам підприємства. Бо нині можливий масовий від’їзд на роботу за кордон найбільш працездатних і кваліфікованих фахівців-залізничників і зокрема, молоді.

Лист закінчувався попередженням: якщо вимога про підвищення зарплати буде проігнорована, первинні й регіональні осередки ВПЗУ для захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників будуть вимушені розпочати підготовку до проведення протестних акцій – страйків, зборів, мітингів, походів, демонстрацій тощо.

Оскільки високопосадовці і члени правління ПАТ досі не зреагували на звернення, Вільна профспілка залізничників України вирішила у середу, 14 червня, із 11-ї години розпочати безстрокову профспілкову акцію під будівлею ПАТ «Українська залізниця» (вул. Тверська, 5,7). Там будуть встановлені намети та проводитиметься пікетування, голодування і збір підписів під вимогою про підвищення не менше ніж на 100 відсотків тарифних ставок і окладів трудівникам підприємства

Бажаючих взяти участь в акції протесту просять збиратися біля станції метро «Палац «Україна» у середу, 14 травня, із 9-ї до 10-ї години, щоб звідти разом вирушити до будівлі ПАТ «Українська залізниця» на вул. Тверську.
Loading...Залишити коментар