Замість дитячого майданчика мажори зробили стоянку для своїх джипів

1

mazgor

Заможні мешканці будинку по вул. Канатна, 19, що в Одесі, вирішили, що спільне внутрішнє подвір’я будинку є їхньою власністю.

Буквально за одну ніч, під час проведення другого туру виборів на голову міської ради Одеси, у подвір’ї виріс навіс для стоянки автомобілів.

На протест мешканців будинку «мажори» відповіли, що в них все законно і на встановлення такої конструкції ні дозволів від співмешканців будинку, ні від міської ради не потрібно. Цікаво, що на місці стоянки планувалось зробити дитячий майданчик.

Те, що багатії не бояться ні законів, ні сусідів, доводить те, що одному з чоловіків, які виступили проти свавілля, було пошкоджено автомобіль.
Loading...1 коментар

  1. Игорь on

    Притянутый за уши заголовок и сюжет, претендующий на скандальность. Судя по видео джип там только один. Да и какая разница какая машина, если местные власти ничего не делают для увеличения мест хранения автомобилей? Двор большой и почему именно на этом куске асфальта должна быть детская площадка? А искать свежие царапины на пошарпаной машине и огульно обвинять соседей вообще не красиво. Ещё “понравился” парень, которому солнце загородили двухметровым навесом на расстоянии метров пять от стены. В общем, сюжет об обиженых завистливых соседях, а не о дет. площадке. В Одессе множество объектов капитального строительства, строящихся в нарушение законов и постановлений, но бороться с навесом проше.

Залишити коментар