Запобіжний захід Розенблату і Полякову оберуть завтра

0

Солом’янський районний суд Києва обере запобіжний захід для народних депутатів Борислава Розенблата і Максима Полякова у вівторок, 18 липня.

Про це Українським Новинам повідомив заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Володимир Кривенко.

За його словами, засідання заплановано на 10:00.

Запобіжний захід для Розенблата розглянуть першим, потім перейдуть до обрання запобіжного заходу для Полякова.

Нагадаємо, 11 липня Верховна Рада підтримала зняття з Розенблата і Полякова депутатської недоторканності, однак не дала згоди на їхнє затримання і арешт.

13 липня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив Розенблата і Полякова про підозру в хабарництві.

САП має намір просити суд обрати депутатам запобіжний захід у вигляді застави з носінням електронних браслетів і зобов’язати їх здати закордонні паспорти.

Як відомо, антикорупційні органи звинувачують Розенблата в тому, що він і депутат з фракції “Народний фронт” Максим Поляков вимагали хабар від компанії-нерезидента за видобуток бурштину в Україні.

10 липня фракція БПП виключила Борислава Розенблата зі свого складу. 11 липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до відповідальності нардепів від БПП Борислава Розенблата і НФ Максима Полякова, але не дозволила проводити затримання і арешт.

13 липня нардепам було оголошено підозри за корупційні діяння.
Loading...Залишити коментар