Засновник Google майнить Ефір зі своїм 10-річним сином

0

Співзасновник Google і президент Alphabet Сергій Брін розповів на саміті, організованому сером Річардом Бренсоном, що він разом зі своїм сином майнить криптовалюту Ethereum. 

Сергій Брін, стан якого оцінюється в 52 мільярди доларів, є дев’ятою найбагатшою людиною на планеті. Сергій виступив на заході про потенціал технології Блокчейн, яка нібито здатна привнести добро в світ.

Сергій Брін високо оцінив використовувану в блокчейнах систему аутентифікації записів і заявив, що у технології розподіленого реєстру велике майбутнє:

«Кожного місяця з’являються приголомшливі програми та нові технології. У цьому сенсі ми живемо в епоху технологічного ренесансу. Прекрасний час! Зараз створюються додатки практично для кожного сегмента сучасного життя», – сказав засновник Google.

Також на заході виступив барабанщик «Guns n ‘Roses» Метт Сорум, який визначив функцію блокчейна захищати права інтелектуальної власності артистів. Сорум, який зараз працює на концертно-хостинговій платформі Artbit, назвав технологію блокчейна «бунтівної» і «дуже рок-н-рольною»:

Що ж, це говорить про те, що Ethereum все далі і далі проникає в Крем’яну Долину. Чи означає це, що Google буде робити кроки по інтеграції криптовалюти?
Loading...Залишити коментар