Затриманий на хабарі чиновник повернувся до роботи

1

habar

В районному центрі Ананьєв в Одеській області мешканці обурені тим фактом, що один з керівників відділу геоземкадастра в Одеській області Сергій Магденко повернувся на робоче місце.

Як пише сайт 048, чиновника впіймали на хабарі у розмірі 3000 доларів, які він вимагав та отримав.

«Це сталося на очах у всіх, відео з його затриманням є в Інтернеті. Люди подумали, що дійсно почалася боротьба з корупцією, так як цей чиновник справді хабарник, і це може підтвердити будь-який житель Ананьєва. Але сьогодні жителі Ананьєва з подивом дізналися, що людина, яка йде за статтею за хабар в особливо великих розмірах, відпущена і вже на роботі. Це викликає величезне обурення людей. Як таке може бути взагалі? Або взагалі є якась справедливість і закон у цій державі? », – пишуть нам мешканці.

В обласній прокуратурі журналістам підтвердили інформацію, але запевнили, що прокуратура направила позов до суду з проханням про відсторонення чиновника від посади.
Loading...1 коментар

  1. Лара on

    Чему удивляться???? Если бы сегодня издали приказ или указ о том, что взяточники не могут возвращаться на свое рабочее место или в течении 10 лет не имеют право занимать руководящие посты….. У нас тогда работать будет некому

Залишити коментар