Завтра відбудеться «Анархістський першотравень» - Перший Соціальний

Завтра відбудеться «Анархістський першотравень»

0

prapor-anarhistiv

В Києві анархістські рухи «Чорна веселка», «Автономна спілка трудящих» та профспілка «Пряма дія» оголосили про проведення маршу під назвою «Анархістський першотравень».

«Анархістський першотравень: Україні потрібна революція!

Україна впевнено крокує до чергового соціального вибуху. Майдан не вирішив протиріч, які склалися в політичному й економічному житті країни, і сьогодні замість кроків уперед ми маємо лише стрімке падіння рівня життя, а поряд із цим – поступове закріплення нової влади на старих та перевірених корупційних позиціях. Більше того, довготривалий військовий конфлікт дає змогу певним капіталістичним колам створювати приватні армії заради впливу на політичні процеси та доступ до бюджетних засобів. Одна з них – полк МВС «Азов» та його цивільні помічники вже зараз оголошують власні плани щодо фашизації України. В такій політичній системі, яка склалася за два роки після Майдану, надій на реформування та поступовий розвиток задля людей немає.

Виходом з ситуації може бути лише повномасштабна соціальна революція, яка відіб’є владу в бюрократів та капіталістів і відстоїть волевиявлення суспільства. Потрібно демонтувати ненажерливий та безглуздий державний апарат, який вміє лише збагачувати чиновників та створювати перепони для всіх інших, і зосередити всі політичні повноваження в органах вільного громадського самоуправління. Це означатиме перемогу справжньої, прямої демократії, в якій буде неможлива узурпація чи свавілля, і кожен член суспільства матиме вплив на політику.

Необхідно експропріювати великий капітал на користь нової політичної системи, що дозволить пустити вивільнені з кишень капіталістів засоби на модернізацію виробництва, його націлення на задоволення суспільних потреб і надійний військовий захист. Таким чином ми зможемо побудувати суспільство гідної праці та повного соціального забезпечення, що означатиме кінець копійчаному рабству, зубожінню та остраху загубити останні крихти свободи.

Якщо в Україні зникнуть перепони для розвитку у вигляді армії корумпованих бюрократів та капіталістів, які жадібно притримують необхідні для суспільства кошти, буде відкритий шлях до повної свободи та процвітання. Вибір нескладний: або ми відстоїмо свою волю, або терпітимемо знущання й надалі. Ніякі лідери, вожді чи занепокоєні міжнародні спільноти не допоможуть нам встановити мир та злагоду. За власну долю відповідальні лише ми самі!

Приєднуйся до анархістського першотравня!», – написано в анонсі зустрічі.

В котрій годині і де буде починатись акція, не повідомляється. В тій же зустрічі потенційним учасникам пропонується заповнити анкету перед тим, як вони зможуть дізнатись про місце та час зустрічі.
Loading...Залишити коментар