Заява 1+1 з приводу скандалу зі свастиками в Європарламенті

0

bon

На сайті телеканалу 1+1 з’явилась заява телеканалу,ю з приводу скандалу зі свастиками на тілі одного з учасників фотовиставки «Переможці», яка була представлена в Європарламенті.

«З 29-го лютого до 2-го березня в Європейському парламенті пройде презентація української фотовиставки «Переможці». На жаль, напередодні виставки відбулась спроба заплямувати ім’я та гідність одного з учасників проекту – Володимира Васяновича, якому закидають профашистські погляди.

Ми переконані, що матеріали, які з’явились в пресі та блогосфері, є нічим іншим, як інформаційними фабрикаціями та спробами зірвати виставку, щоб відвернути увагу парламентарів від наслідків, які несе Україна через війну. Такі прокремлівські маніпуляції є неприйнятними в цивілізованому світі», – написано в заяві.

Так само в заяві процитовано слова самого Володимира Васяновича, який відхрещується від фашизму, расизму та інших тоталітарних ідеологій, стверджуючи, що його татуювання та висловлювання це такого роду «тролінг» в бік прихильників «Новоросії».

Нагадаємо, що громадськість ЄС привернуло увагу те, що один з моделей фотовиставки «Переможці», яка презентувалась в Європарламенті, по всьому тілу має татуювання із зображеннями свастики та інших малюнків часів гітлерівської Німеччини. Пізніше виявилось, що на сторінці Володимира Васяновича знаходиться безліч фотографій, де він викидує руку у нацистському вітанні та зображення Гітлера і солдатів Третього рейху.

Звичайно, цією інформацією скористались проросійські блогери, які вкотре показали громадськості ЄС, що в Україні процвітає фашизм.
Loading...Залишити коментар