Зеленський збирається довірити економіку засновнику лотерей

0

В команді Президента Володимира Зеленського за економіку, фінанси та оподаткування буде відповідати Данило Гетманцев, який є одним із співзасновників національних лотерей. За судову систему тим часом відповідатиме Ірина Венедиктова, яка не здала іспиту на посаду судді касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду.

Про це повідомляє громадський рух “Чесно”.

Так, Ірина Венедиктова була кандидатом на посаду судді Касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду, але отримала менше мінімально допустимого балу за результатами іспиту, тому вибула з конкурсу.

Данило Гетманцев має корпоративні права і є одним із співзасновників ТОВ “М.С.Л.” – оператора національних лотерей. Варто відзначити, що раніше на діяльність цього ТОВ були накладені санкції Президентом України за рішенням РНБО. Тим не менш, в указі Президента вже від 14 травня 2018 року ТОВ “М.С.Л.” не значиться в списках санкцій.

Санкціі щодо “М.С.Л.” були вперше введені в 2015-му році, потім продовжені в 2016- і 2017-му роках. Тоді компанію підозрювали у фінансуванні тероризму та роботі на окупованих територіях. Згідно з даними OpenDataBot, ТОВ “М.С.Л.” має податковий борг розміром майже 13 млн грн.
Loading...Залишити коментар