Земельні права в Україні, чи існують вони?

0

zemlya З 2008 року мешканець Рівного намагається довести державі, що таки має право на захист своїх земельних прав. На жаль, досі безуспішно.

Коаліція у сфері захисту права власності визначає цей приклад як показовий, коли чоловік кілька років поспіль відстоює в різних інстанціях інтереси своєї дружини і дочки і не може знайти  правди.

Ще в грудні 2008 року сім’я уклала договір на виготовлення технічної документації з ДП «Центр державного земельного кадастру» Рівненська регіональна філія». Але вчасно, відповідно до умов і строків договору, документацію їм так і не виготовили. Низка звернень до різних контролюючих органів у справі не допомогли. Тому юристи Рівненського КВУ неодноразово допомагали чоловіку відстоювати свої права в судовому порядку. Однак і суди також «футболили» цю справу.

Врешті-решт її розглянув Рівненський міський суд у квітні 2012 року і вимоги позову частково задовільнив. Технічну документацію громадянину надали. Але в ній було допущено чимало технічних та інших помилок. Тож ставити свій підпис під таким документом було б неправильно. Тим більше, заново виготовлена документація не була підписана іншими відповідальними особами. На зауваження щодо вказаних недоліків документації реакції зі сторони Виконавця (філії ДП «Центр державного земельного кадастру») не було. На скарги замовника-споживача теж ніхто не відреагував.

Але навіть після кількарічної судової тяганини чоловік, з допомогою юристів Рівненського Комітету виборців, продовжує відстоювати свої інтереси.

Він все ж таки до останнього сподівається, що в Україні можна і варто ефективно захищати свої права.
Loading...Залишити коментар