Жінка-індуска з касти недоторканних обрана до верхньої палати парламенту Пакестану

0

Вперше в Пакистані жінка-індуска з касти недоторканних, 39-річна Крішна Кумарі Холі, обрана до верхньої палати парламенту країни, повідомляє Daily Pakistan.

Холі народилася в бідній родині. Три роки разом зі своїми батьками перебувала фактично в трудовому рабстві. Заміж вийшла в 16 років, після заміжжя продовжувала здобувати соціологічну освіту. Потім приєдналася до партії як активістка. Зараз Колі – захисниця прав людини, вона займається питанням прав жінок, трудового рабства і домаганнями на роботі.

«Ніколи, навіть в самих диких мріях, я й уявити не могла, що коли-небудь стану сенатором. Чи задоволена я? Не те слово. Величезне спасибі Пакистанській народній партії (ліва партія, що входить до Соцінтерну) за те, що висунула мене на цю посаду», – прокоментувала подію Холі.

«Повірте, в сенаті я буду представляти не тільки жінок Тхарпаркара (назва касти недоторканних), але і всіх жінок нашої країни і буду виступати за їх права, – пообіцяла вона. – Я буду битися за імплементацію законів, які розширюють права жінок. У нас в сенаті лежить повно законопроектів на цю тему, але жодному з них не дають ходу».
Loading...Залишити коментар