Жінкам дозволили подавати до суду на розлучення - Перший Соціальний

Жінкам дозволили подавати до суду на розлучення

0

У Саудівській Аравії до останніх років жінки були позбавлені більшості прав і свобод.

Міністерство юстиції Саудівської Аравії скасувало закон, який змушував жінок залишатися з чоловіками проти власної волі. Дана ініціатива стала частиною історичних для країни змін, спрямованих на залучення жінок до громадського життя і зрівняння їх у правах і свободах з чоловічим населенням.

Тепер жінки, які хочуть розірвати з чоловіком шлюбний договір, зможуть або розлучитися за домовленістю з чоловіком, або подати відповідний позов до суду. Чоловіки, в свою чергу, не зможуть вимагати від жінки повернутися, якщо та виїхала за межі будинку.

За два останніх роки, влада дала жінкам право голосу на виборах, зняли заборону на водіння жінками автомобілів, дозволили працювати таксистками і кухарями, дали можливість відвідувати спортивні змагання, відвідувати футбольні матчі і музичні концерти, займатися багатьма видами спорту на території держави, тренуватися в спеціальних жіночих фітнес-центрах. Зовсім недавно відкрилися перші клуби кікбоксингу для жінок. В цьому році вперше з 1980-х років відбудеться відкриття публічних кінотеатрів.
Loading...Залишити коментар