Жінки полювали краще за чоловіків

0

Антропологи з США вивчають походження видів полювання в стародавні часи. В результаті досліджень виявилося, що жінки полювали нарівні з чоловіками, а в деяких аспектах були на рівень вищі.

Як заявляють учені, стародавні люди були рівноправні в своїх заняттях. За їх словами, жінки, поряд з чоловіками також полювали на диких звірів. У доісторичні часи вони перевершували протилежну стать в метанні списа і стрільбі з лука.

При використанні метальної зброї жінка багато в чому перевершувала чоловіка, заявляють автори дослідження. Перехід цього виду полювання до чоловіків прийшов близько 10 тисяч років тому в Європі і по всьому світу. Даний період означав, що людям вже не потрібно всім разом полювати, а це заняття повністю переходить до чоловічої статі.

Те саме декілька років тому стверджували антропологи з Великобританії.

Марк Дайбл, антрополог, який очолював дослідження в Університетському коледжі Лондона, сказав: «Як і раніше, існує таке більш широке сприйняття, що мисливці-збирачі більш мужні або домінують чоловіки. Ми б стверджували, що тільки з появою сільського господарства, коли люди могли почати накопичувати ресурси, ця нерівність виникла».
Loading...Залишити коментар