Жіночі організації України звернулись до Януковича

3

Публікуємо звернення жіночих організацій України.

Ми, жіночі громадські організації України: Всеукраїнське жіноче товариство імені Олени Теліги, Союз Українок України, Міжнародний жіночий правозахисний центр  «Ла-Стада-Україна» висловлюємо своє обурення цинічними та кривавими діями сучасної влади, яка руками нелюдів «Беркуту» організувала та здійснила криваву бійню в ніч на 30 листопада 2013 року на Євромайдані.

Ми звертаємося до жінок  і чоловіків України, які ще мали сумнів щодо ситуації в Україні.

Звертаємося до громадян країн СНД та особливо Російської Федерації, які не мають об’єктивної інформації про події в Україні: У Києві в ніч на 30 листопада 2013 року  сталося  невиправдано жорстоке побиття дітей – студентів, молоді, хлопців і дівчат, які хотіли мирно висловити свою позицію. Це  є нечуваним злочином, здійсненим тими, хто мав би  захищати їхнє право на вільне волевиявлення, передбачене Конституцією. Цей злочин виявив  справжню суть сучасної влади, її бажання поставити нас усіх на коліна, щоб  ми ніколи з них не піднялися.
Жіночі громадські організації України демократичного спрямування підтримують євроінтеграційний курс, передбачений відповідними законами України. Ми вимагаємо розпочати  процедуру відставки Уряду, відкриття кримінального провадження проти всіх винуватців злочину 30 листопада, зокрема, Міністра внутрішніх справ України, очільників міліції Києва та спецзагону «Беркут» за перевищення службових повноважень, а також усіх беркутівців, які чинили насильство та злочин на Майдані.
Ми вимагаємо від Президента підписати Угоду про інтеграцію України до ЄС, а також виконання вимог Євросоюзу, передбачених для її  підписання.
Ми закликаємо усіх жінок-матерів, усіх батьків  підтримувати своїх дітей у відстоюванні їхньої громадянської позиції, мирно вирішувати конфлікти, бути мужніми та мудрими, захищати свої права і право українських громадян на  гідне не життя!
Жінки України – за євроінтеграцію!

 
Loading...3 Comments

 1. Соринка on

  Лариса в число женщин Украины не ходит, как видно, хотя я сомневаюсь, что у нее дети ухожены и вундеркинды, бревно-то в глазу.

 2. Татьяне Ермолаевой on

  Вы, по вашему стилю, вертухайка, потому что Конституция вам до фени. Уверен, что живете вы где-нибудь на Донбассе или переехали “по-донецки” в Киев. Ганьба вам, от женщин Украины.

  • Киевлянка on

   Извините, а вертухайка это кто? Спасибо за возможность познать что-то новое. Хотя не уверена, что от этого я стала лучше.
   Воровско́й жарго́н (правильнее это явление называть «арго») — социальный диалект (социолект), развившийся в среде деклассированных элементов общества, как правило, преступников. Представляет собой систему терминов и выражений, призванных изначально идентифицировать участников преступного сообщества как обособленную часть социума, противопоставляющую себя законопослушному обществу. Использование терминов и выражений также имеет цель затруднить понимание смысла беседы или общения между деклассированными элементами со стороны непосвящённых. Воровской жаргон, как правило, отражает внутреннюю иерархию преступного мира, закрепляя наиболее обидные и оскорбительные слова, клички и т. д. за теми, кто находятся на самой низкой ступени иерархии, а самые уважительные слова и выражения — за теми, кто имеет наибольшую власть и влияние.

   Я, если Вам это интересно, родилась в России. Закончила университет, вышла замуж 25 лет назад и переехала к мужу в Киев. Преподаватель английского языка. Имею взрослых детей. Что еще вы хотели бы про меня узнать? Пишите

Залишити коментар