Житомирським рідновірам повернули дітей

0

Суд на Житомирщині ухвалив повернути трьох дітей батькам-рідновірам, яких місяць тому забрали з дому у селі Буки і перевезли до реабілітаційного центру «Сонячний дім» у Житомирі. Причиною такого рішення голови Тетерівської сільради, згідно з документами, було «невиконання батьківських обов’язків».

Про це Громадському повідомив батько дітей Святозар Шевелюк.

Рішення було прийняте 31 липня і того ж дня дітей забрали додому.

Судовий процес відбувся, за словами голови родини, але не було позивачів і суддя прийняла рішення про перерву у справі, перенесла на кінець вересня, але на основі зібраних матеріалів уже постановила повернути дітей.

Як повідомив у коментарі Громадському батько Святозар Шевелюк, насправді реабілітаційний центр, аби віддати їм назад дітей, вимагав підпис і дозвіл начальника соціальної служби Тетерівської сільради — «людям, які взагалі не мають до цього стосунку».

Нагадаємо, дві дівчинки – 11 та 7 років – та наймолодший хлопчик – 4 роки із родини Батенькових-Шевелюк місяць жили у реабілітаційному центрі. Родина живе за старими слов’янськими заповітами, вони не їдять м’ясо та не вживають алкоголь.

Більше місяця тому родина отримала розпорядження на відібрання дітей без позбавлення батьківських прав, підписане головою Тетерівської сільради Валентиною Ільницькою.
Loading...Залишити коментар