Життя за $40 тис., а інтерв‘ю — п‘ятдесять

0

Російський журналіст Аркадій Бабченко, смерть якого раніше була інсценована в рамках спецоперації СБУ, встановив розцінки за інтерв’ю з собою.

Про це повідомила телеведуча Олеся Бацман на своїй сторінці в Facebook.

У відповідь на запрошення взяти участь у програмі “Бацман” Аркадій Бабченко заявив, що дає інтерв’ю тільки за гроші, і зажадав 50 тисяч доларів.

“Наш редактор Олена Посканна сьогодні подзвонила Аркадію Бабченко, щоб запросити його завтра до мене на прямий ефір в програму “Бацман”. Гостем моєї програми він був місяців сім тому. Аркадій сказав Олені, що тепер ексклюзивні інтерв’ю він дає тільки за гроші, розглядаючи суму від 50 тисяч. “Гривень?” – несміливо уточнила Олена. “Доларів” – впевнено промовив Аркадій, додавши, що за 60 тисяч він точно погодиться! ” – написала телеведуча.

Олеся Бацман зазначила, що коли Аркадія Бабченко “вбили”, всі дізналися про шістьох прийомних дітей, які у нього залишилися. Журналіст хотіла зв’язатися з його дружиною, щоб допомогти фінансово.

“Щоб вона дала номер своєї картки і ми оперативно організували всеукраїнський збір грошей. Зараз, мабуть, нам потрібно організувати акцію зі збору 50 тисяч доларів для Аркадія за інтерв’ю”, – підсумувала Бацман.

У той же час на пропозиції про інтерв’ю Бабченко відповів, що йому ніколи безкоштовно роздавати коментарі.

“Колеги, я все розумію. Але повірте – у мене зараз купа проблем, мені потрібно в черговий раз життя заново з нуля будувати, щоб я міг думати ще й про те, як робити вам рейтинги і контент. Тому давайте так: п’ятдесят штук баксів – і ексклюзивне інтерв’ю ваше. я шалено втомився. я вичавлений повністю. Останні пару днів я був на грані нервового зриву. Будь ласка, не смикайте мене. Дайте жити”, – попросив журналіст.

Крім того, Бабченко підкреслив, що першим йому висловили готовність заплатити земляки, однак він їм відмовив через ідеологічні переконання.

 
Loading...Залишити коментар