Жовті жилети проти штрафів за перевищення швидкості

0

За три місяці протестів “жовтих жилетів” у Франції мітингувальники знищили близько 3,2 тисячі радарів, які контролюють дотримання швидкісного режиму. Це близько 60% від загального числа радарів по всій країні.

Про це повідомляє французький телеканал BFMTV.

За словами міністра внутрішніх справ Франції Крістофа Кастанера, 60% радарів країни несправні або повністю знищені в результаті дій “жовтих жилетів”.

Міністр підкреслив, що має на увазі радикальних і кримінальних елементів, які увійшли до лав “жовтих жилетів”.

Як відомо, у Франції ввели новий швидкісний режими 1 липня 2018 року. На другорядних дорогах без центрального відбійника заборонено набирати швидкість понад 90 км / год.

Правоохоронці припускають, що учасники протесту “знищували радари, адже були незадоволені новим швидкісним режимом”.

Відповідно до французького законодавства, за пошкодження радара поліція може оштрафувати правопорушників в розмірі 30 тисяч євро або позбавити волі на два роки.

Раніше прем’єр-міністр Франції Едуард Філіп запропонував розробити закон, який забороняє учасникам протесту в жовтих жилетах надягати маски під час демонстрацій.

Як раніше повідомлялося, 5 січня під варту відправили 281 людину.

7 січня поліція затримала 345 осіб під час останніх великих протестів “жовтих жилетів” в Парижі.

У суботу, 12 січня, на вулиці Франції вийдуть 80 тисяч поліцейських і жандармів, які будуть в жорсткій формі припиняти будь-які насильницькі дії протестуючих
Loading...Залишити коментар