Журналісти показали напад працівників УДО - Перший Соціальний

Журналісти показали напад працівників УДО

0

Автори програми «Схеми» опублікували відео нападу співробітників УДО на журналіста Михайла Ткача та оператора Bruce Tr у ніч на суботу, 16 вересня.

Про це йдеться на сторінці програми «Схеми» у Facebook.

«Це відео демонструє, як працівники УДО напали на нашого журналіста Михайла Ткача і оператора поряд з ресторанним комплексом в Козині, де святкували весілля сина генпрокурора Луценка», – йдеться в повідомленні «Схем» у Facebook.

Нагадаємо, інцидент стався у Конча-Заспі біля одного з ресторанів, де в цей час перебував президент Петро Порошенко та інші високопосадовці. «Ми були в 5 метрах від дороги, біля лісу, де нас накинулися співробітники УДО, які повалили оператора. Ми вирвалися на дорогу. У оператора болить рука, а я поки нічого не відчуваю», – цитує «Радіо Свобода» слова Ткача.

При цьому журналіст додав, що при спробі викликати поліцію співробітники УДО знову на них напали. «Я зірвав виклик і почав це знімати», – говорить Ткач.

В результаті нападу оператор Борис Троценко зазнав струсу мозку та пошкодження руки. Журналісти написали заяву до поліції про перешкоджання законній журналістській діяльності. Згодом начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей зателефонував до журналіста програми «Схеми» Михайла Ткача і вибачився за інцидент. Він також повідомив, що наразі призначене службове розслідування щодо дій його підлеглих.
Loading...Залишити коментар