Журналісти вимагали покарати мажора за свавілля - Перший Соціальний

Журналісти вимагали покарати мажора за свавілля

0

journalists

Житомирські журналісти пікетували обласне управління МВС через непокараного мажора, який майже рік тому напав на журналіста.

25 лютого 2014 року журналіст Сергій Григорчук проводив відеозйомку сесії міської ради. Раптово з рук журналіста вибили планшет. Нападником виявився син депутата міської ради Семен Ткаченко, який потім ще й погрожував журналісту.

Тоді журналіст написав заяву в міліцію і там відкрили кримінальне провадження, однак три дні тому він отримав повідомлення, що справу закрито через відсутність складу злочину у діях Ткаченка.

«Управління міліції закрило справу, бо, виявляється, Сергій втрутився в приватне життя Сєні Ткаченка. Чим таким приватним можна було займатися в публічному місці, ми не розуміємо», – сказала організаторка акції, журналіст Юлія Чепюк.

Журналісти тримали в руках плакати «Міліція проти преси?»,«Боріться зі злочинцями, а не зі свободою слова», «Депутат Ткаченко: «все схвачено?». Сам же постраждалий журналіст Сергій Григорчук приніс роздруківку ст. 171 КК України «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів» у рамці із траурною стрічкою.

Пікетувальники хотіли поговорити з головою управління, однак він до них не вийшов, тому незадоволеній пресі довелося «прориватися» у кабінет головного міліціонера області Полковнікова.

Як виявилось, основна проблема нерозкритих злочинів в Україні – плинність кадрів у МВС.
Loading...Залишити коментар