Журналістів “17 каналу” допитують по вбивству Шеремета

0

sheremet

Журналістів «17 каналу», які першими опинились на місці загибелі у Києві журналіста Павла Шеремета, допитують у якості свідків у цій справі за версією щодо «російського сліду». Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко в ефірі «Громадського».

«Розглядається геополітична версія, яка передбачає «російський слід». Саме з цим пов’язана певна кількість питань, чому саме представники «17 каналу» з’явились першими на місці злочину, чи були вони попереджені, чи знали про те, що має відбутись. Звичайно це не може залишитись поза увагою слідчих», – сказав він.

Варченко також підтвердив достовірність опублікованого відео з камер спостереження за кілька годин до вибуху авто журналіста.

«Відео скомпоноване слідчою групою. Воно було зібране з різних відеокамер і було оприлюднене з єдиною метою – допомогти упізнати можливих злочинців», – сказав радник голови МВС.

Тим часом голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе повідомила, що в управлінні Нацполіції у Києві розпочате службове розслідування за фактом оприлюднення у ЗМІ і соцмережах відеозаписів з місця вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це вона повідомила в ефірі телеканалу «112».

«Ми розбираємося. По-перше, якщо воно (відео) потрапило від правоохоронців, ми на цей рахунок проведемо обов’язково службове розслідування, воно вже розпочате. Я хочу сказати, що якщо якась інформація про хід розслідування потрапляє в ЗМІ, то це означає, що слідство автоматично йде назад. Кожна публічна інформація, яка становить деталі слідства, і люди її обговорюють, заважає слідству», – сказала Деканоїдзе.

Нагадаємо, вранці 20 липня автомобіль, в котрому їхав Павло Шеремет підірвали в центрі Києва. Журналіст загинув. Автомобіль належав власниці видання “Українська правда” Альоні Притулі.

За даними ЗМІ, поліція вже встановила, що ціллю замаху був саме Шеремет, а не Альона Притула, а  основна версія – професійна діяльність журналіста.

Раніше з’явилось відео, нібито, встановлення вибухівки під автомобіль Шеремета.
Loading...Залишити коментар