Журналістів звинуватили у підігруванні Росії

0

Останнім випуском телепрограма «Схеми» вийшла за межі журналістики, мимоволі взявши участь в гібридної війні.

Так в своєму блозі на Українській правді прокоментував журналістське розслідування про закордонному відпустці президента Петра Порошенка політолог Віктор Уколов, який співпрацює з Адміністрцією Президента.

За його словами, програма розслідувань про те, як Порошенко були витрачені власні гроші, нагадує «підглядання в замкову щілину».

«У прес-релізі прес-служби АП було відкрито сказано де відпочивав президент. Виправдовуватись немає причин. Анонсувати ж кілька днів відпочинку, розповідаючи про плани наперед, було б нерозумно з міркувань безпеки.

Але мене особливо вражає, що вперше оцінка відпочинку на Мальдівах прозвучала на прес-конференції Володимира Путіна 11 січня, який дав початок цій брудній хвилі проти українського президента.»

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко з 1 по 8 січня провів різдвяну відпустку на Мальдівах.

Порошенко летів на приватному літаку разом із 7 пасажирами. Вони, ймовірно, не проходили паспортний контроль та летіли під іншими іменами. За підрахунками журналістів, президент витратив на відпустку щонайменше $500 тис, повідомляється у розслідуванні програми «Схеми», що вийшла в ефір ввечері 18 січня.
Loading...Залишити коментар