Зустріч фашистів з антифашистами закінчилась бійкою - Перший Соціальний

Зустріч фашистів з антифашистами закінчилась бійкою

0

antifa

В одному з торгових центрів Берліна відбулась сутичка між антифашистами та представниками ультраправих.

В день, коли в Німеччині святкували падіння Берлінської стіни, ліві активісти та антифашисти провели несанкціоновану акцію на центральному вокзалі Берліна. Як виявилось пізніше, саме в цей момент декілька десятків ультраправих проводили свою акцію, яку новітні нацисти присвятили 76-ій річниці «Кришталевої ночі», під час якої воєнізовані загони СА та СС, разом з прихильниками та членами Націонал-соціалістичної партії Німеччини, провели масові напади на представників єврейської національності.

Звичайно, що в центрі Берліна такі два середовища просто не змогли оминути одне одного і, незважаючи на досить велику кількість поліції, почали кидатись пляшками та іншими небезпечними предметами. Охоронцям правопорядку ледь вдавалось рятувати ультраправих, які суттєво поступались своїм опонентам у кількості, з-під зливи петард та пляшок, ну і, звичайно, всі свої активні дії поліцейські спрямовували у бік антифашистів.

За деякий час прихильникам Третього райху вдалось втекти під прикриттям поліції. Інформації про кількість травмованих з обох боків немає.
Loading...Залишити коментар