Звільнення львівської чиновниці спричинило антиклерикальні настрої

0

Sadovyj2

Критика міського голови Львова Андрія Садового в бік тепер вже колишньої голови Управління культури Львівської міськради Ірини Магдиш та її звільнення за власним бажанням обурило величезну кількість громадськості Львова.

Нагадаємо, «Українська правда» опублікувала інтерв’ю журналістки Катерини Сєргацкової з Іриною Магдиш, де остання критично висловилась, що до Церкви та її впливу на культурне життя громади. В свою чергу Андрій Садовий заявив, що «навряд чи зможе працювати з нею в одній команді». Як наслідок чиновниця подала заяву на звільнення за власним бажанням.

Такий розвиток подій не міг не відгукнутись в середовищах громадських активістів та журналістів Львова.

«Відгонить Середньовіччям… Чим віряни та представники УГКЦ у цьому випадку кращі за «русскоє православіє» з якого вони зверхньо насміхаються???

Я погоджуюсь з п.Іриною Магдиш – села й містечка Західної України переповнені статуями Богородиці, а часто єдиний план на неділю – піти до Церкви і потім просидіти до вечора перед телевізором. Це добре? Це розвиток? Це свідома віра???», – прокоментувала ситуацію журналістка Олеся Турчин.

«Iрина Магдиш я з Вами ніколи не зустрічалася, але мене обурює факт того, що Вас змусили звільнитися за те,що висловили свою думку, котру не поділяє мер. Ця подія на голову не налазить, дикість. Я сподіваюся, що Ви залишитеся чесною і відвертою людиною і щиро бажаю Вам знайти роботу, де будуть поважати Вашу думку і професіоналізм. А ще, можливо, наступний мер буде саме ВАС бачити в своїй команді. Успіхів Вам», – підтримала чиновницю громадська активістка Наталія Шелестак.

«Вона мала власну думку і сміливість її відкрито висловити. Вона сказала все нормально (!) без приниження, хамства чи «образи віруючих». А він (чи вони?) мав амбіції і шанс козирнути цим перед виборами. Він, мабуть, хотів полестити отцям (чи масам). І все це тихенько прикрили підписом «за власним бажанням». Аплодисменти! Завіса. «Скрєпи» добралися й до Львова?», – написала журналістка Оксана Маруняк.

«Андрій Іванович давно змінив клейноди на кадило, добре, що мене не цікавить релігійний електорат, та й електорат загалом ))) Ірина Магдиш – моя підтримка. Ваша широта поглядів, думки і судження завжди на висоті. Особисто я давно їх оцінила. А тепер взагалі респект!», -написала на своїй сторінці в Facebook журналістка газети Високий замок Ірина Юзик.

«Начальник управління культури Львівської міськради Ірина Магдиш. Дякую за відвертість, а те що Садовий всіх хто не говорить так як він сказав зливає то ми вже звикли. Величезна підтримка!!», – пишуть активісти Львова.
Loading...Залишити коментар