Зять колишнього голови ОДА стріляв в сина відомого еколога

1

poluvannja

21 серпня в районі села Маяки, що на Одещині, озброєні люди, між якими був Григорій Мельниченко, зять колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького, стріляли в човен, в якому знаходився син відомого еколога Івана Русєва – Роман з другом Сергієм.

Після пострілів озброєні люди відвезли Сергія в невідомому напрямку.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Іван Русев, який працює директором заповідника «Тузловські лимани».

«Я писав на ФБ про те, що мені і моєму синові погрожували, якщо я не залишу в спокої браконьєрів в НПП «Тузловські лимани». І ось, щойно син Роман повідомив мені, що зять Гриневецького – колишнього губернатора Одеської області, – Мельниченко Григорій і ще троє відморозків, розстріляли його човен на Дністрі. Він перекинувся і пливе до Дністровського лиману. Хлопця Сергійка – жителя с. Маяки, який був в човні і їхав до Маякського мосту, відморозки з рушницями забрали і відвезли в невідомому напрямку. Біляєвська опергрупа шукає зниклу людину. Нахабний Мельниченко хвалиться, що він подзвонив зам.нач.обл.поліціі і у нього все схвачено», – написав Русєв.

Через 5 годин еколог повідомив, що захоплений хлопець живий.

«Хлопець, викрадений вранці зятем Гриневецького на Дністрі, знайшовся і живий. Відморозки, розстрілявши човен мого сина, відвезли його на своєму катері і викинули на Дністровському лимані і він п’ять (!) годин плив до берега. Там його підібрали рибалки. Зараз його опитують оперативники», – повідомив еколог.
Loading...1 коментар

  1. Иван on

    Конечно, всё схвачено! Ничего же не поменялось, реформы липовые – очковтирательство, очередное лохование народа! Милицейские начальники, даже не пройдя аттестацию, все равно остались те же, заново купили себе свои места, видимо, для этого “реформы” и делались. И продолжают ту же пирамиду, “линейные” сотрудники по-прежнему в конце смены должны заносить в кабинеты, только в большем объеме. Будьте вы прокляты!

Залишити коментар