Адвоката, який захищає ромів, побив прокурор

0

У місті Дергачі Харківської області стався напад на адвоката Андрія Муху, який веде справу вбивства ромського жителя в селі Вільшани Харківської області. 

За словами потерпілого Мухи, вдень до його офісу приїхав прокурор Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області Гасанов Ілгар Джаліл з трьома невідомими особами. Чоловіки увійшли до офісу адвоката та почали його бити. Нападники вигукували: «Досить захищати цих циган». Також постраждалий повідомив, що в нього поцупили 2 тисячі доларів.

Андрій Муха звернувся до місцевої поліції та прокуратури. Про справу повідомили до Харківської обласної прокуратури, представники якої прибули на місце події ввечері.

Представник місцевої Дергачівської прокуратури, Олександр Цимбалюк прокоментував звинувачення на адресу колеги та розповів про місце знаходження можливого підозрюваного так: «Саме зараз колега виконує свої обов’язки».

Нагадаємо, 16 травня 2017 року у Вільшанах із вогнепальної зброї вбили голову ромської громади Миколу Каспіцького, а ще восьмеро ромів постраждали від травматичної зброї. Затримали трьох нападників, один з них – депутат Харківської облради від партії «Відродження» Олексій Литвинов.

 
Loading...Залишити коментар