Через Гонконг китайців відключать від світу - Перший Соціальний

Через Гонконг китайців відключать від світу

0

gonkong

Китайська влада заблокувала доступ до сайту англійської телерадіомовної компанії «Бі-бі-сі» після розміщення там відеоматеріалів про побиття гонконгською поліцією студентів, що вийшли на вулиці. Адміністрація компанії заявила, що мова йде про навмисну цензуру сайту «Бі-бі-сі» та що китайській владі направлена скарга.

Згідно з повідомленням, сайт британської компанії перестав відкриватися у китайських інтернет-користувачів через чотири години після публікації матеріалів.

За словами одного із співробітників представництва «Бі-бі-сі» в Пекіні, в Китаї «переживають посилення цензури».

Днями, у Гонконгу поновилися зіткнення поліції і демонстрантів, які вимагають демократизації виборчої системи.

Напади на свободу слова та вільний доступ до інформації для авторитарного Китаю не є надзвичайним явищем. В 2012 році Китай вже блокував західні інформаційні агенції, коли ті повідомили про втечу з країни відомого дисидента та правозахисника. Однак, як стверджують експерти, невдовзі ситуація може змінитися, оскільки невідповідність викладених ідеологічних постулатів та олігархічне життя партійної номенклатури на тлы загального зубожіння викликає незадоволення та все більше соціальних протестів, котрі раніше були непритаманними КНР.
Loading...Залишити коментар