Компанія General Motors уникнула масового страйку

0

General Motors

Компанія General Motors уникнула масового страйку пішовши на поступки Профспілці автомобільної промисловості США.

Профспілка автомобільної промисловості США і General Motors Co. досягли попередньої домовленості щодо нової чотирирічної трудової угоди, уникнувши, таким чином, масового страйку.

У профспілці повідомили, що угода була досягнута в 23:43 в неділю, за 16 хвилин до крайнього терміну, по закінченню якого було би оголошено загальний страйк на всіх американських заводах GM.

Деталі угоди не розголошуються. Сторони повідомили, що місцеві профспілкові керівники зустрінуться в середу в Детройті (США), щоб остаточно затвердити трудову угоду, яке торкнеться 52600 американських працівників на 62 автомобільних заводах GM в США.

Президент профспілки автомобільної промисловості США Денніс Вільямс сказав, що підписаний напередодні документ забезпечить довгострокове і значне зростання зарплат, а також гарантує збереження робочих місць зараз і в майбутньому.

Останній масовий страйк проти головного американського автомобілебудівника був в 1998 році, який торкнувся двох ключових заводів GM – Flint Metal Center і Delphi Flint East. Тоді страйк протривав 54 дні, і обійшовся компанії приблизно в 2 мільярди доларів.
Loading...Залишити коментар