«Небагатий» депутат позичив невідомим 4,4 мільйони гривень

0

Депутат міськради від фракції «Довіряй справам» Олександр Іваницький, який заробив за минулий рік всього 41,5 тисяч гривень, позичив комусь 4,4 мільйона гривень.

Ця інформація розміщена в його податковій декларації, пише 048.

Іваницький числиться на посаді заступника голови правління ПАТ «Іллічівський судноремонтний завод».

При цьому, його дружина – Юлія Іваницька – є співвласницею ряду фірм – «Автостар Львів» (1 млн 750 тис. грн) , ТОВ «Перспектива-П» (200 тис. Грн), ТОВ «Форвард Авто» (166 тис. гривень), ТОВ «Віннер-Одеса» (2,7 млн. гривень).

Іваницький з дружиною є власниками 12 квартир в Одесі, 10 нежитлових приміщень і 2 земельних ділянок. Дружина депутата отримала за минулий рік більше 1 млн гривень доходу від здачі в оренду нерухомості.

На банківському рахунку Іваницького 20 тисяч доларів США та 40 тисяч гривень. Дружина депутата зберігає на депозиті 330 тисяч гривень. Іваницький комусь в минулому році позичив 4,4 млн гривень.

Офіційно своєї машини у депутата немає, дружина їздить на 15-річному TOYOTA RAV4 (хоча є власницею автосалону).

До слова, саме фірма дружини депутата – ТОВ «Віннер-Одеса» – отримала ділянку землі площею 0.1184 га прямо біля Потьомкінських сходів.

Цікаво, що за даними сайту «Уoucontrol», рішення про передачу в приватну власність цієї землі відсутнє, як і інформація в Державному реєстрі майнових прав на нерухоме майно. Видання відзначає, що якщо компанія вирішить побудувати автосалон на зазначеній земельній ділянці, то він може частково загородити пам’ятник архітектури – Потьомкінські сходи.
Loading...Залишити коментар