Поліція отримала 635 автомобілів

0

Прем’єр-міністр України взяв участь в церемонії передачі 635 гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV підрозділам Національної поліції. Про це повідомляє Урядовий портал.

У повідомленні сказано, що захід відбувся в рамках програми переоснащення правоохоронних органів і пройшов за сприяння посольства Японії в Україні. Кошти на закупівлю автомобілів надійшли від приватних японських компаній за договорами Кіотського протоколу.

«Сьогодні ми беремо участь в хорошій події – це ще один крок в технічному оснащенні та забезпеченні нової української поліції. Наша мета полягає в тому, щоб ми захищали закон, українських громадян, щоб кожен громадянин України відчував себе в цілковитій безпеці. Це вимагає вашої витримки, виняткового служіння і якісного забезпечення правоохоронної системи», – сказав Гройсман поліцейським.

Прем’єр-міністр додав, що уряд реалізує кроки, які дозволяють правоохоронній системі мати все необхідне для виконання своїх обов’язків.

Нагадаємо, станом на 21 липня 2016 року патрульні поліцейські м. Києва розбили 160 службових автомобілів Toyota Prius. При цьому всього патрульні отримали в своє розпорядження 235 автомобілів. Таким чином, поліцейські розбили 68% свого автопарку. Таку відповідь отримав киянин Євген Баранніков у відповідь на свій інформаційний запит.
Loading...Залишити коментар