Родичі Небесної сотні вимагали не покривати винних - Перший Соціальний

Родичі Небесної сотні вимагали не покривати винних

0

небесна сотня

Громадська організація «Сім’ї Героїв Небесної Сотні» звернулася до влади з вимогою покарати винних у розстрілах мирних протестувальників на Майдані у Києві в лютому.

Після подій на Майдані, народні депутати України прийняли ряд постанов про допомогу сім’ям героїв Небесної Сотні, а Порошенко запропонував надати загиблим звання Героїв України. Але досі прийняті законодавчі акти не діють, повідомили активісти. Батько героя Небесної сотні Устима Голоднюка Володимир каже, що на кістках загиблих на вищі урядові посади вибрались багато політиків, котрі відразу забули про свої обіцянки.

«Згадайте 30 листопада 2014 року, з чого усе почалось. Після побиття молоді вийшли тисячі, сотні тисяч людей. Завершилось це великою, найбільшою трагедією в Європі, коли у прямому ефірі, на камери були розстріляні наші рідні. Цим моментом скористалось багато політиків, які зараз зайняли найвищі урядові посади і які часто згадують бійців Небесної Сотні. Вони клялись, обіцяли покарати винних, і ці обіцянки ми вже чуємо вісім місяців», – пояснив Голоднюк.

Нагадаємо, організація «Сім’ї Героїв Небесної Сотні» об’єднала родини учасників протестів на Майдані, які взимку були розстріляні в центрі Києва під час протистояння з міліцією. За вісім місяців правління нової влади затримано всього трьох колишніх міліціонерів, а інших, на думку багатьох експертів, влада просто покриває.
Loading...Залишити коментар