СТРАЙК — перший соціальний портал - Перший Соціальний

СТРАЙК — перший соціальний портал

СТРАЙК – перша українська інформаційна агенція, котра відкидає політичний фарс і життєві смисли, нав’язані дискредитованими політиками. Ми говоримо про те, що справді турбує громадян. Закритий у лікарні туалет, невиплата зарплати і свавілля ЖЕКів — це теми, котрі повинні бути висвітлені. Ми віримо, що розвиваючи на сторінках свого видання цікаві “маленькому українцю” теми, ми сприятимемо вирішенню конкретних проблем.

Сьогодні в Україні склалася ситуація, коли по один бік барикад — мільйони нужденних і зневірених громадян, а по другий — купка «держиморд» різних політичних забарвлень, котрі, чублячись на публіці, підкилимно вже поділили країну між собою. Вони кидають в маси інформаційні приводи на кшталт «євроінтеграції» і «другої державної мови», «сенсорної кнопки» і «звільнення політичних в’язнів», проте якось сором’язливо замовчують проблеми медицини, соціального захисту, транспортного обслуговування, зайнятості населення…

Правлячий політичний клас не дає відповіді на питання «Коли будуть зміни?» навіть у віддаленому майбутньому. Очевидно, що його влаштовує ситуація в країні і її в місце в ній.

Cтаном на сьогодні в Украні 8 мільйонів безробітних. Ще 7 мільйонів працює за кордоном. Ми залишаємося в п’ятірці країн, де вирує епідемія ВІЛ / СНІДу. За темпами вимирання – Україна у світових лідерах. Мінімальна зарплата в Гондурасі в 2,2 рази більше, ніж в Україні.

Ці та інші, очевидні речі ставлять Україну в ряд «країн третього світу» і позбавляють шансів на покращення життя для наступних поколінь. Ми знаємо, хто відповідальний за економічних колапс і соціальні негаразди. Для нас не суттєво, влада чи опозиція – різниця між ними лише у поточному доступі до владних повноважень.

Відтак, ми не відстоюємо політичну позицію вітчизняних партій, більшість з котрих втратили зв’язок з реальністю і трудовим народом. Наше завдання – відродження громадського інтересу до боротьби за краще майбутнє України і його результату – соціального відродження країни.

Ми зайняті інформаційною підтримкою та просвітницькою роботою в середовищі людей найманої праці, вужче  – робітництва. Свою мету ми вбачаємо у допомозі з самоорганізації населення, зокрема, в її найбільш дієву і продуктивну форму – незалежні профспілки.

Ми – перший соціальний портал, котрий висвітлює події без прив’язки до політичних інтересів фінансово-промислових груп. Наш замовник – трудовий народ, до котрого ми належимо й інтереси котрого представляємо.

Для нас немає «неважливих» тем і «маленьких» українців.

Наша мета – соціальна справедливість.

 e-mail редакції: [email protected]