Абдулліну попросили покинути Національну оперу за слова про "бидлячі українські школи" - Перший Соціальний

Абдулліну попросили покинути Національну оперу за слова про “бидлячі українські школи”

0

 

Солістка Абдулліна не має морального права працювати в Національній опері. Керівництво театру попросило її написати заяву про звільнення.

Національна опера буде шукати законні способи застосувати санкції проти солістки Катерини Абдулліної, що повідомила про “бидлячі українські школи”, аж до звільнення з театру.

“Але я вважаю, що після таких заяв вона повинна сама прийти і написати заяву про звільнення”, – сказав у коментарі виданню LB.ua головний режисер Національної опери Анатолій Солов’яненко.

Як зазначив головний режисер, “людина, що працює в Національному оперному театрі, не має права так висловлюватися, і навіть так думати, вона живе і працює в Україні, її робота оплачується українською культурою і українською державою”.

“Вона не має морального права працювати в Національній опері України”, – підсумував він.

Нагадаємо, що співачка Катерина Абдулліна – уродженка Києва. Скандальний коментар вона залишила у соцмережі Facebook при обговоренні бесіди письменника Захара Прілепіна з публіцистом Юхимом Гофманом про ситуацію в Україні, про те, чи потрібна українцям українська мова.

“Віддала дитину в російську гімназію і ще жодного разу не пошкодувала. Всі предмети російською все ясно і зрозуміло. А найбільше сподобалася урочиста лінійка я навіть плакала. Рросійською дуже красиво говорили старшокласники. Співали і читали вірші. Там взагалі контингент батьків і дітей різко відрізняється від бидлячих українських шкіл. У першому класі 3 рази на тиждень укр мова, і випускники розмовляють на ній куди краще, ніж випускники укр шкіл. Я рада, що моя донька навчається серед морально здорових дітей. А не серед бидла”, – написала Абдулліна (орфографія і пунктуація автора збережені).

Після того як ці слова викликали обурення користувачів, вона видалила свій коментар.

Джерело: zn.ua
Loading...Залишити коментар