Марков написав заяву про вихід із фракції Партії регіонів - Перший Соціальний

Марков написав заяву про вихід із фракції Партії регіонів

0

Позбавлений судом депутатського мандата Ігор Марков написав заяву про вихід із фракції Партії регіонів у Верховній Раді. Як повідомляє прес-служба політика, відповідний документ нардеп підписав ще 12 вересня.

“Відповідно до ч.3 ст.60 Закону України “Про Регламент Верховної Ради України” повідомляю про свій вихід із фракції Партії Регіонів у Верховній Раді України з 12.09.2013 року у зв’язку зі зміною політичного курсу Партії Регіонів і його несумісністю з інтересами виборців України”, – йдеться у заяві, фотокопія якої розміщена на сайті Маркова (орфографія автора збережена).

Нагадаємо, Вищий адміністративний суд України 12 вересня зобов’язав ЦВК відмінити реєстрацію народного депутата України Ігоря Маркова, визнавши недостовірними результати виборів 28 жовтня в одномандатному окрузі №133.

Марков обирався до парламенту як самовисуванець, але потім вступив у фракцію Партії регіонів. Після скандалу з фальсифікаціями на виборах на його дільниці Марков, лідер проросійської партії “Батьківщина” і затятий прибічник вступу України в Митний союз, став стверджувати, що звинувачення проти нього пов’язане з тим, що він виступає проти євроінтеграції України.

Джерело: Укрiнформ
Loading...Залишити коментар