Тюремники повідомили свою версію спроби самогубства Сергія Павличенка - Перший Соціальний

Тюремники повідомили свою версію спроби самогубства Сергія Павличенка

0

16 вересня засуджений Сергій Павличенко, скориставшись лезом від одноразової бритви, яке він приховав у ротовій порожнині, завдав собі подряпини на шиї. Про це повідомляють у ДПтС України в Харківській області.

«Йому негайно надали медичну допомогу в медичній частині установи, після чого провели роз’яснювальні профілактичні бесіди. Як пояснив сам Павличенко, він це зробив, бо його направили відбувати покарання в іншу область», — йдеться у повідомленні.

Як зазначили у ДптС, зараз стан здоров’я засудженого задовільний.

Як повідомлялося сьогодні, Сергія Павличенка в колонії жорстоко побили. Після побиття адміністрація колонії нібито з метою приховування слідів катувань помістила його в штрафний ізолятор. На знак протесту проти знущань, за інформацією отриманою від джерел у колонії, Сергій перерізав собі вени.

Суддю Шевченківського районного суду Києва Сергія Зубкова було вбито 21 березня 2011 року в під’їзді свого будинку на вулиці Голосіївській, 13 у Києві.

2 жовтня 2012 року Голосіївський районний суд Києва засудив Дмитра Павличенка до довічного ув’язнення, а Сергія Павличенка — до 13 років позбавлення волі.

8 серпня цього року Апеляційний суд Києва залишив чинним вирок Голосіївського районного суду Києва батькові й синові Дмитру та Сергію Павличенкам — довічний тюремний термін і 13 років позбавлення волі відповідно.

Павличенки подали касацію до Вищого спецсуду, нагадує Gazeta.ua.

Джерело: “Львiвська газета online”
Loading...Залишити коментар