14 років за "введи войска" - Перший Соціальний

14 років за “введи войска”

0

Суд в австрійському місті Грац засудив за державну зраду до 14 років в’язниці лідера підпільної радикальної організації Staatenbund Моніку Унгер.

Про це повідомляє видання The Local.

Так, 42-річна жінка в 2015 році створила організацію під назвою Staatenbund ( “Федерація штатів”), в якій налічується близько 2600 членів.

“Вона намагалася “наказати” австрійської армії повалити уряд, а також попросити військової допомоги у президента Росії Володимира Путіна”, – йдеться в повідомленні.

Суддя в місті Грац аргументував суворе покарання, заявивши, що він дав “чіткий сигнал про те, що антидержавні дії не будуть терпимі”.

Унгер постала перед судом разом з 13 іншими учасниками руху, які були заарештовані під час хвилі арештів в квітні 2017 року.

Її другий заступник, 71-річний колишній співробітник поліції, також був визнаний винним в підбурюванні до державної зради й засуджено до 10 років.

Дванадцятеро інших членів були визнані винними в “створенні антидержавної асоціації” і ув’язнені на термін до трьох років.

Унгер зізналася, що намагалася організувати арешт і згодом суд над посадовими особами, суддями і банківськими службовцями, щоб замінити їх своєю власною адміністрацією.
Loading...Залишити коментар