199 мільйонерів отримали від держави компенсацію за житло - Перший Соціальний

199 мільйонерів отримали від держави компенсацію за житло

0

verhovna rada

199 депутатів-мільйонерів отримали з державних-бюджетних коштів компенсацію за житло.

Про це повідомляється в соціальній мережі Facebook на сторінці «Комітет виборців України» та публікується список десятка найзаможніших депутатів, які отримували компенсації на житло:
1. Вадим Нестеренко, 206 млн грн
2. Олександр Вілкул, 190 млн грн
3. Євгеній Гєллєр, 165 млн грн
4. Руслан Демчак, 133 млн грн
5. Євгеній Мураєв, 94 млн грн
6. Борислав Розенблат, 94 млн грн
7. Геннадій Чекіта, 90 млн грн
8. Анатолій Денисенко, 85 млн грн
9. Олександр Пресман, 71 млн грн
10. Аркадій Корнацький, 57 млн грн

Цікавим є той факт, що частина тих, хто отримав компенсацію, володіють житлом в приміській зоні Києва, але не посоромились взяти компенсацію, яка в рік може становити 167 тисяч гривень.

Наприклад, Євгеній Гєллєр написав, що є власником будинку у майже тисячу квадратних метрів у передмісті Києва, в селищі Козин. Батько Руслана Демчака, згідно з декларацією народного депутата, володіє будинком 337 м2 у селищі Крюківщина, яке знаходиться в двох кілометрах від київської окружної дороги. Приміром, дружина народного депутата Михайла Добкіна, згідно з його декларацією, володіє двома квартирами в Києві. Втім, депутат також отримував компенсацію на житло.

«Після повноцінного старту електронного декларування цілком очевидно, що потрібно переглянути систему депутатських компенсацій. Хоча повністю відмовлятися від неї теж не варто. Оскільки ми точно знаємо, що в парламенті є такі депутати, для яких ці гроші критично важливі», – наголосив Олексій Кошель, голова Комітету виборців України.

deputaty2
Loading...Залишити коментар