8 березня зробити робочим та перейменувати - Перший Соціальний

8 березня зробити робочим та перейменувати

0

Глава Інституту національної пам’яті України Володимир В’ятрович в інтерв’ю Апостроф заявив, що хоче зробити 8 березня робочим днем.

«Я сподіваюся, що так (8 березня цього року востаннє було вихідним днем – ред.). Я переконаний, що це важливий крок, який можна і потрібно зробити. Маю велику надію на те, що нерозуміння з боку жінок цієї пропозиції зміниться. Мене найбільше здивувала реакція тих жінок, які вважають себе борцями за права жінок, тому що, насправді, те, що ми пропонуємо, – це повернення цього дня як раз статусу правозахисного свята. Ми говоримо про День боротьби за права жінок. Я сподіваюся, що виросте кількість тих жінок, які готові нас підтримати», – сказав В’ятрович.

За його словами, свято 8 березня потрібно перейменувати.

«Єдине, ми пропонуємо його перейменувати з Міжнародного жіночого дня в День боротьби за права жінок. В цьому випадку статус вихідного дня тільки шкодить формату цього свята. Я думаю, що будуть ще дискусії з цього приводу, але я готовий відстоювати нашу позицію і сподіваюся, що ми зможемо переконати депутатів», – додав В’ятрович.

Правда не зрозуміло яким чином жінки будуть проводити акції боротьби за свої права в цей день якщо він буде робочим.
Loading...Залишити коментар