Активістку били важким предметом по голові - Перший Соціальний

Активістку били важким предметом по голові

0

1423824158_pobyttya

На громадську активістку та профспілкову діячку Кривого Рогу вчинено напад, який міг завершитись трагедією.

На активістку Незалежної профспілки гірників України та Конфедерації вільних профспілок України Олену Маслову напав невідомий чоловік двометрового зросту, який, судячи з дій, мав завдання щонайменше покалічити свою жертву. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

«У Кривому Розі, у вівторок, був здійснений напад. О 23:10 вона поверталася додому з роботи з шахти ім. В. Леніна, й на вул. Косигіна на неї ззаду напав здоровань двометрового росту. Зловмисник ударив жінку важким предметом по голові, а потім продовжував наносити удари. Однак Олена має хорошу фізичну підготовку, тож вона відчайдушно захищалася.

Олена особливо вдячна працівникам патрульно-постової служби, які оперативно приїхали на місце події. Їй одразу ж надали первинну медичну допомогу. Олена подала заяву до правоохоронних органів. Однак, складається враження, що розслідування інциденту не просовується.

Слід відзначити, що причиною нападу могла бути активна діяльність Олени. Вона є заступницею голови МО НПГУ в Кривому розі, членом комітету з гендерних питань КВПУ, й активна не тільки на своєму підприємстві, а у місті. Також активістка проявила досить багато зусиль у боротьбі з продажем наркотиків у своєму районі.

НПГУ і КВПУ беруть під свій контроль хід розслідування та повідомляють про цей інцидент Глобальну профспілку IndustriALL та Міжнародну конфедерацію профспілок», – написав Волинець.
Loading...Залишити коментар