Анархісти захопили офіс проросійської партії - Перший Соціальний

Анархісти захопили офіс проросійської партії

0

CIRIZA

Активісти анархістського угрупування «Рубікон» захопили головний офіс грецької партії «СІРІЗА», яка зараз є при владі в Греції.

Близько 60 активістів увірвались до офісу і практично взяли в заручники офіційного представника партії та її секретаря. Головними вимогами антиавторитарних активістів є закриття тюрем особливого режиму та звільнення активістів, які проходять по справі «Змови вогняних осередків», зокрема родичів активістів, які були затримані днями зі звинуваченням у допомозі в терористичній діяльності.

Крім того, анархісти критикують партію «СІРІЗА» за те, що вона прийшла до влади з одними гаслами, а буквально за місяць зробила все те, чого обіцяла не робити. Головне це стосується співпраці з Європейським центральним банком та мір жорсткої економії.

Нагадаємо, партія «СІРІЗА» виграла останні вибори через свою радикальну позицію стосовно мір жорсткої економії, яку вони обіцяли не проводити. Крім того, партія не підтримує введення санкцій проти Російської Федерації та досить лояльно ставиться до політики Кремля.
Loading...Залишити коментар