"АвтоМайдан" організовує автопробіг до будинку Генпрокурора - Перший Соціальний

“АвтоМайдан” організовує автопробіг до будинку Генпрокурора

0

9 грудня, в суботу, у Всесвітній день боротьби з корупцією АвтоМайдан разом з Центром Протидії Корупції організовують автопробіг до будинку Генерального прокурора України Юрій Луценко.

Про це повідомляють в соціальній мережі Фейсбук.

“Встановлюватимемо перед будинком Луценка клановий прапор корупціонерів – картату ковдру на флагштоці.

В кінці минулого тижня Юрій Луценко здав агентів НАБУ під прикриттям, врятувавши таким чином ТОП-корупціонерів, щодо яких Антикорупційне Бюро проводило розслідування. Свого часу саме ці агенти під прикриттям викрили корупцію і серед народних депутатів у справі Бурштинових мафіозі. Тобто фактично замість обіцяної боротьби з корупцією Луценко тепер став головним захисником ТОП-корупціонерів від НАБУ. Більше того, розкриття інформації про агентів, що є державною таємницею, це порушення ст. 328 Кримінального кодексу України і карається позбавленням волі до 5 років!

Автопробіг аполітичний і проводиться виключно громадськими організаціями. Ми просимо всіх учасників НЕ КОРИСТУВАТИСЯ жодною партійною символікою. Єдина допустима на акції символіка – державний прапор України.

Закликаємо долучатися громадських активістів, а також небайдужих українців, у тому числі і без авто, вільні місця знайдуться для всіх бажаючих. Збір учасників автопробігу 9-го грудня об 11:00 в Києві в парку ім. Пушкіна на Проспекті перемоги (між. станціями метро Шулявська та КПІ).”, – написано в анонсі акції.
Loading...Залишити коментар