Чемпіонат світу з футболу буде в Росії через зацікавленість президента ФІФА? - Перший Соціальний

Чемпіонат світу з футболу буде в Росії через зацікавленість президента ФІФА?

1

putin

ФІФА винесла остаточне рішення, згідно з яким Чемпіонат світу з футболу 2018 буде в Росії. Повідомлення про корупційні дії в процесі відбору країни-господаря не підтвердились. Це рішення спричинило багато дискусій в навколофутбольному та політичному світі.

Крім того, різні аналітики висувають гіпотезу про певні особисті зацікавлення президента ФІФА Йозефа Блаттера у проведенні чемпіонату саме в Росії.

Справа в тому, що Російський футбольний союз вже заявив про 100 % підтримки Блаттеру на майбутніх виборах президента ФІФА за півроку. А крім того, одна з фірм-підрядників, яка отримала право на зведення в Росії низки об’єктів до мундіалю має прямий стосунок до президента ФІФА.

Нагадаємо, ФІФА під керівництвом Блаттера вже неодноразово проявляла свою прихильність до російської політики. Декілька тижнів тому вони випустили відеоролик, де Крим був зображений частиною Росії. Пізніше, вони вибачились за цей інцидент.
Loading...1 коментар

  1. Голос разума on

    вот тупые-сколько еще нужно терпеть и свято верить что европа поможет?! украину кинули всем миром. Никто не будет спасать/защищать/оберегать.

Залишити коментар