Чи можна вважати генпрокурора Луценка послідовним? - Перший Соціальний

Чи можна вважати генпрокурора Луценка послідовним?

0

Український журналіст Данило Мокрик на своїй сторінці у Facebook порівняв дві контраверсійні цитати нинішнього генерального прокурора України Юрія Луценка, що стосуються масових протестів та реакції державної влади на них. У коментарях під поширюваним дописом інші користувачі назвали таку позицію непослідовною та яскравим прикладом “подвійних стандартів”.

“Тільки це, що відбулося в областях, коли повсталий народ відімстив міліції, прокуратурі, СБУ, судам за все знущання, що творилось над народом – тільки ці акції змогли зупинити масштабне кровопролиття в Києві”, – Юрій Луценко 20 лютого 2014 року, в інтерв’ю мені лічно (див. фото)”, – написав Мокрик.

Після цього журналіст навів недавні слова генпрокурора, які явно розходяться з його баченням права на протест 4 роки тому.

“Будь-яке фізичне насилля щодо працівників правоохоронних структур має отримати відповідь, передбачену законом – постріл вгору, потім на ураження. Монополія на насилля в державі має належати винятково державі”, – той самий Юрій Луценко, 4 грудня 2018 року.
Loading...Залишити коментар